Additional information
| Weight | 9.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.88 × 13.75 × 8.75 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Dia |
| Watersense | Yes |
| UPC | 6.71256E+11 |
| Brand | Symmons |
| Mounting | Widespread |
| Flow Rate (GPM) | 1.0 gal/min |
Original price was: $538.90.$377.23Current price is: $377.23.
| Weight | 9.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.88 × 13.75 × 8.75 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Dia |
| Watersense | Yes |
| UPC | 6.71256E+11 |
| Brand | Symmons |
| Mounting | Widespread |
| Flow Rate (GPM) | 1.0 gal/min |