Additional information
| Weight | 6.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8.1 × 2.6 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Motegi |
| Watersense | Yes |
| UPC | 7.63E+11 |
| Brand | Pioneer |
| Mounting | Deck |
Original price was: $273.40.$191.38Current price is: $191.38.
| Weight | 6.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8.1 × 2.6 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Motegi |
| Watersense | Yes |
| UPC | 7.63E+11 |
| Brand | Pioneer |
| Mounting | Deck |