Additional information
| Weight | 4.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 9.5 × 3.1 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Vichy |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China, USA |
| UPC | 26508273074 |
| Brand | Moen |
Original price was: $288.45.$201.92Current price is: $201.92.
| Weight | 4.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 9.5 × 3.1 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Vichy |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China, USA |
| UPC | 26508273074 |
| Brand | Moen |