Additional information
| Weight | 4.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.7 × 9.2 × 2.9 in |
| Finish | Polished Brass |
| Collection | Kingsley |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508164099 |
| Brand | Moen |
Original price was: $888.65.$622.06Current price is: $622.06.
| Weight | 4.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.7 × 9.2 × 2.9 in |
| Finish | Polished Brass |
| Collection | Kingsley |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508164099 |
| Brand | Moen |