Additional information
| Weight | 4.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.4 × 7.2 × 5.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508266854 |
| Brand | Moen |
Original price was: $265.05.$185.54Current price is: $185.54.
| Weight | 4.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.4 × 7.2 × 5.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508266854 |
| Brand | Moen |