Additional information
| Weight | 2.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.1 × 7 × 5.4 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508094143 |
| Brand | Moen |
Original price was: $162.10.$113.47Current price is: $113.47.
| Weight | 2.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.1 × 7 × 5.4 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508094143 |
| Brand | Moen |