Additional information
| Weight | 6.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.9 × 7.9 × 5.9 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508039175 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $341.80.$239.26Current price is: $239.26.
| Weight | 6.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.9 × 7.9 × 5.9 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508039175 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |