Additional information
| Weight | 4.61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.38 × 7.12 × 5.69 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508235447 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 0.35 gal/min |
Original price was: $293.95.$205.77Current price is: $205.77.
| Weight | 4.61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.38 × 7.12 × 5.69 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508235447 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 0.35 gal/min |