Additional information
| Weight | 6.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.7 × 9.2 × 3.2 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 26508162255 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |
Original price was: $404.85.$283.40Current price is: $283.40.
| Weight | 6.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.7 × 9.2 × 3.2 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 26508162255 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.5 gal/min |