Additional information
| Weight | 4.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.2 × 8.2 × 5.6 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Dartmoor |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508264379 |
| Brand | Moen |
Original price was: $205.05.$143.54Current price is: $143.54.
| Weight | 4.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.2 × 8.2 × 5.6 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Dartmoor |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508264379 |
| Brand | Moen |