Additional information
| Weight | 2.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.19 × 7.09 × 5.43 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China, USA |
| UPC | 26508002889 |
| Brand | Moen |
Original price was: $171.20.$119.84Current price is: $119.84.
| Weight | 2.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.19 × 7.09 × 5.43 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China, USA |
| UPC | 26508002889 |
| Brand | Moen |