Additional information
| Weight | 5.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.125 × 8.125 × 5.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Brantford |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508162064 |
| Brand | Moen |
Original price was: $205.05.$143.54Current price is: $143.54.
| Weight | 5.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.125 × 8.125 × 5.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Brantford |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508162064 |
| Brand | Moen |