Additional information
| Weight | 3.39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.19 × 7.06 × 2.44 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-PRESS |
| Country of Origin | CN, US |
| UPC | 26508220672 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 0.5 gal/min |
Original price was: $271.10.$189.77Current price is: $189.77.
| Weight | 3.39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.19 × 7.06 × 2.44 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-PRESS |
| Country of Origin | CN, US |
| UPC | 26508220672 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 0.5 gal/min |