Additional information
| Weight | 4.95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.9 × 9.4 × 3.2 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Commercial |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508255506 |
| Brand | Moen |
Original price was: $238.60.$167.02Current price is: $167.02.
| Weight | 4.95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.9 × 9.4 × 3.2 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Commercial |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508255506 |
| Brand | Moen |