Additional information
| Weight | 4.076 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.88 × 9.44 × 3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Commercial |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508255490 |
| Brand | Moen |
Original price was: $214.75.$150.33Current price is: $150.33.
| Weight | 4.076 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.88 × 9.44 × 3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Commercial |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508255490 |
| Brand | Moen |