Additional information
| Weight | 3.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.65 × 6.46 × 5.04 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508015070 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $275.85.$193.10Current price is: $193.10.
| Weight | 3.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.65 × 6.46 × 5.04 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508015070 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |