Additional information
| Weight | 5.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.2 × 6.1 × 5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Country of Origin | CN, US |
| UPC | 26508227848 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 0.5 gal/min |
Original price was: $356.15.$249.31Current price is: $249.31.
| Weight | 5.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.2 × 6.1 × 5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Country of Origin | CN, US |
| UPC | 26508227848 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 0.5 gal/min |