Additional information
| Weight | 3.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.6 × 6.6 × 5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508066461 |
| Brand | Moen |
Original price was: $228.75.$160.13Current price is: $160.13.
| Weight | 3.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.6 × 6.6 × 5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508066461 |
| Brand | Moen |