Additional information
| Weight | 5.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.7 × 9.4 × 3.1 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508266984 |
| Brand | Moen |
Original price was: $385.55.$269.89Current price is: $269.89.
| Weight | 5.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.7 × 9.4 × 3.1 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508266984 |
| Brand | Moen |