Additional information
| Weight | 4.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.88 × 9.44 × 3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508266977 |
| Brand | Moen |
Original price was: $346.95.$242.87Current price is: $242.87.
| Weight | 4.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.88 × 9.44 × 3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-Dura |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508266977 |
| Brand | Moen |