Additional information
| Weight | 2.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.6 × 6.6 × 4.9 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508232170 |
| Brand | Moen |
Original price was: $197.80.$138.46Current price is: $138.46.
| Weight | 2.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.6 × 6.6 × 4.9 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-BITION |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508232170 |
| Brand | Moen |