Additional information
| Weight | 3.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.65 × 6.38 × 4.96 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508047309 |
| Brand | Moen |
Original price was: $206.00.$144.20Current price is: $144.20.
| Weight | 3.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.65 × 6.38 × 4.96 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508047309 |
| Brand | Moen |