Additional information
| Weight | 3.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 6.5 × 5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508061534 |
| Brand | Moen |
Original price was: $211.90.$148.33Current price is: $148.33.
| Weight | 3.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 6.5 × 5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508061534 |
| Brand | Moen |