Additional information
| Weight | 2.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6.5 × 5.3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508002896 |
| Brand | Moen |
Original price was: $194.10.$135.87Current price is: $135.87.
| Weight | 2.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6.5 × 5.3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508002896 |
| Brand | Moen |