Additional information
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.65 × 6.46 × 4.96 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508047316 |
| Brand | Moen |
Original price was: $194.10.$135.87Current price is: $135.87.
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.65 × 6.46 × 4.96 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508047316 |
| Brand | Moen |