Additional information
| Weight | 5.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.2 × 9.8 × 4.7 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-power |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508265284 |
| Brand | Moen |
Original price was: $672.65.$470.86Current price is: $470.86.
| Weight | 5.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.2 × 9.8 × 4.7 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-power |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508265284 |
| Brand | Moen |