Additional information
| Weight | 5.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.2 × 9.7 × 4.8 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-power |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508265260 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 0.5 gal/min |
Original price was: $672.65.$470.86Current price is: $470.86.
| Weight | 5.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.2 × 9.7 × 4.8 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | M-power |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | US |
| UPC | 26508265260 |
| Brand | Moen |
| Flow Rate (GPM) | 0.5 gal/min |