Additional information
| Weight | 5.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.8 × 7.8 × 5.9 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508002537 |
| Brand | Moen |
Original price was: $356.70.$249.69Current price is: $249.69.
| Weight | 5.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.8 × 7.8 × 5.9 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508002537 |
| Brand | Moen |