Additional information
| Weight | 3.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.65 × 6.38 × 5.04 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508047286 |
| Brand | Moen |
Original price was: $221.40.$154.98Current price is: $154.98.
| Weight | 3.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.65 × 6.38 × 5.04 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Chateau |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508047286 |
| Brand | Moen |