Additional information
| Weight | 4.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.7 × 9.9 × 5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Arris |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508242391 |
| Brand | Moen |
Original price was: $894.40.$626.08Current price is: $626.08.
| Weight | 4.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.7 × 9.9 × 5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Arris |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508242391 |
| Brand | Moen |