Additional information
| Weight | 3.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.6 × 9.5 × 3.3 in |
| Finish | Matte Black |
| Collection | Arris |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508302125 |
| Brand | Moen |
Original price was: $1,317.45.$922.22Current price is: $922.22.
| Weight | 3.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.6 × 9.5 × 3.3 in |
| Finish | Matte Black |
| Collection | Arris |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508302125 |
| Brand | Moen |