Additional information
| Weight | 42.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.1 × 23.1 × 13.1 in |
| Finish | Stainless |
| Collection | 1800 Series |
| Country of Origin | Malaysia |
| UPC | 26508248454 |
| Brand | Moen |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,209.95.$846.97Current price is: $846.97.
Available colors/finishes: Stainless
| Weight | 42.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.1 × 23.1 × 13.1 in |
| Finish | Stainless |
| Collection | 1800 Series |
| Country of Origin | Malaysia |
| UPC | 26508248454 |
| Brand | Moen |
| Oversized | Yes |