Additional information
| Weight | 44.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.1 × 23.1 × 13.4 in |
| Finish | Stainless |
| Collection | 1600 Series |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508240281 |
| Brand | Moen |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,007.55.$705.28Current price is: $705.28.
Available colors/finishes: Stainless
| Weight | 44.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.1 × 23.1 × 13.4 in |
| Finish | Stainless |
| Collection | 1600 Series |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 26508240281 |
| Brand | Moen |
| Oversized | Yes |