Additional information
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 22 × 9 in |
| Finish | Hammer Copper |
| Collection | Copper Kitchen |
| UPC | 8.17308E+11 |
| Brand | Lenova |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Under |
Original price was: $2,315.00.$1,620.50Current price is: $1,620.50.
Available colors/finishes: Hammer Copper
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 22 × 9 in |
| Finish | Hammer Copper |
| Collection | Copper Kitchen |
| UPC | 8.17308E+11 |
| Brand | Lenova |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Under |