Additional information
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.63 × 25 × 13.5 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Permaclean Ledge |
| UPC | 8.17308E+11 |
| Brand | Lenova |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Under |
Original price was: $1,650.00.$1,155.00Current price is: $1,155.00.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.63 × 25 × 13.5 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Permaclean Ledge |
| UPC | 8.17308E+11 |
| Brand | Lenova |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Under |