/ Home Refinements by Julien Tray For Fira Sink W/Ledge, Walnut Handles, 12X17-1/4X2-1/4
Sale!
Home Refinements by Julien Tray For Fira Sink W/Ledge, Walnut Handles, 12X17-1/4X2-1/4 quantity
Add to cart
SKU:
205041
Category:
Accessories
Tag:
Home Refinements by Julien
Additional information
Additional information
Weight
12 lbs
Dimensions
16 × 21.5 × 4.5 in
Related products
Sale!
Elkay Hardwood 12.00” x 22.50” x 1.00” Cutting Board Stainless Steel Farmhouse Dart Canyon
Add to cart
Elkay Polymer 13-1/8” x 19” x 1/2” Cutting Board