/ Home Refinements by Julien Bin For 16In Sink, Walnut Handles, 12X17X4-1/4
Sale!
Home Refinements by Julien Bin For 16In Sink, Walnut Handles, 12X17X4-1/4 quantity
Add to cart
SKU:
205240
Category:
Accessories
Tag:
Home Refinements by Julien
Additional information
Additional information
Weight
8 lbs
Dimensions
14.13 × 21 × 6.13 in
Related products
Sale!
Home Refinements by Julien Grid For Urbanedge, J7 And Classic Sink, 21X18
Add to cart
Elkay Hardwood 12.00” x 22.50” x 1.00” Cutting Board Stainless Steel Farmhouse Dart Canyon