Additional information
| Weight | 2.37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 3.56 × 5.81 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Eurosmart Cosmopolitan |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Thailand |
| Brand | Grohe |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $215.00.$150.50Current price is: $150.50.
| Weight | 2.37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 3.56 × 5.81 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Eurosmart Cosmopolitan |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Thailand |
| Brand | Grohe |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |