Additional information
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.31 × 9.19 × 21.44 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902353616 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,220.00.$854.00Current price is: $854.00.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.31 × 9.19 × 21.44 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902353616 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |