Additional information
| Weight | 167.33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 100.2 × 22.4 × 21.9 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902278810 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |
Original price was: $14,280.00.$9,996.00Current price is: $9,996.00.
Available colors/finishes: Buffed Satin
| Weight | 167.33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 100.2 × 22.4 × 21.9 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902278810 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |