Additional information
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 28 × 32 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902303123 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |
Original price was: $17,824.00.$12,476.80Current price is: $12,476.80.
Available colors/finishes: Buffed Satin
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 28 × 32 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902303123 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |