Additional information
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 28 × 32 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902303116 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |
Original price was: $13,807.00.$9,664.90Current price is: $9,664.90.
Available colors/finishes: Buffed Satin
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 28 × 32 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902303116 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |