Additional information
| Weight | 94.93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52.2 × 22.4 × 21.9 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902278827 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |
Original price was: $9,286.00.$6,500.20Current price is: $6,500.20.
Available colors/finishes: Buffed Satin
| Weight | 94.93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52.2 × 22.4 × 21.9 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902278827 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |