Additional information
| Weight | 145.63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 21.81 × 34 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902337012 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |
Original price was: $13,590.00.$9,513.00Current price is: $9,513.00.
Available colors/finishes: Buffed Satin
| Weight | 145.63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 21.81 × 34 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902337012 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |