Additional information
| Weight | 51.39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.3 × 20.5 × 27 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902278698 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |
Original price was: $5,107.00.$3,574.90Current price is: $3,574.90.
Available colors/finishes: Buffed Satin
| Weight | 51.39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.3 × 20.5 × 27 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902278698 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |