Additional information
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 16 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902303109 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |
Original price was: $10,644.00.$7,450.80Current price is: $7,450.80.
Available colors/finishes: Buffed Satin
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 16 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902303109 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |