Additional information
| Weight | 50.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.9 × 20.2 × 26.9 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902278643 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |
Original price was: $5,174.00.$3,621.80Current price is: $3,621.80.
Available colors/finishes: Buffed Satin
| Weight | 50.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.9 × 20.2 × 26.9 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902278643 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Wall |