Additional information
| Weight | 211 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 103.5 × 30.75 × 22.88 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Collection | Rigidbilt® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902446165 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $8,606.00.$6,024.20Current price is: $6,024.20.
Available colors/finishes: Buffed Satin
| Weight | 211 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 103.5 × 30.75 × 22.88 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Collection | Rigidbilt® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902446165 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |