Additional information
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 30.75 × 22.88 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Collection | Rigidbilt® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902446080 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $5,213.00.$3,649.10Current price is: $3,649.10.
Available colors/finishes: Buffed Satin
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 30.75 × 22.88 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Collection | Rigidbilt® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902446080 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |