Additional information
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 121.5 × 30.75 × 22.88 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Collection | Rigidbilt® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902446189 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $10,902.00.$7,631.40Current price is: $7,631.40.
Available colors/finishes: Buffed Satin
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 121.5 × 30.75 × 22.88 in |
| Finish | Buffed Satin |
| Collection | Rigidbilt® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902446189 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |